Uczniowie ZPSWR wyróżnieni
w ogólnopolskim Konkursie
„Ekorewolucja”


    Uczniowie Klasy 3 gimnazjum Zespół Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych w Cieszynie, jako jedyni w Powiecie wzięli udział ogólnopolskim Konkursie Tesco dla szkół pod nazwą "Ekomania Filmowania", którego celem jest promowanie ekologicznych rozwiązań w różnorodnych dziedzinach.
     Ekologiczni Majsterkowicze w składzie: Karolina Jakubik, Agnieszka Jakubik, Izabela Niemczyk, Tomek Wojtek i Paweł Włoch pod opieką nauczyciela Bronisława Brachaczka oraz przy wsparciu i pomocy innych nauczycieli nakręcili film przedstawiający korzyści z ocieplania i uszczelniania budynków.
     Film przeszedł pierwszy etap konkursu (głosowanie Internautów) i został zakwalifikowany do drugiego etapu, do którego przeszło 100 z 385 nadesłanych prac konkursowych. Dziękujemy w tym miejscu wszystkim, którzy na nas głosowali. W drugim etapie konkursu jury wybrało zwycięzców oraz przyznało 15 wyróżnień.


NASZ FILM ZDOBYŁ WYRÓŻNIENIE!!!


     W związku ze zdobyciem nagrody nasi uczniowie zostali zaproszeni na uroczystą gale wręczenia dyplomów i wartościowych upominków (sześć czytników książek elektronicznych), która odbędzie się 16.03.2012 r. w Gliwicach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów!!!

LINK DO FILMU