MPotęga Granty Szóstej Edycji

Już od września ruszyliśmy … Program mPotęga to program ogólnopolski skierowany do szkół, uczelni, stowarzyszeń, fundacji i bibliotek, których celem jest promowanie nauki matematyki w ciekawy i nieszablonowy sposób. U podstaw mPotęgi leży potrzeba kształcenia umiejętności matematycznych u młodego pokolenia poprzez inspirowanie nauczycieli, rodziców, pasjonatów matematyki do poszukiwania kreatywnych sposobów poznawania przez dzieci i młodzież świata liczb. (źródło: Biuro Programu mPotęga)
Projekt matematyczny „Wyobraź sobie – wyobraźnie przestrzenną” zdobył grant w konkursie VI edycji programu mPotęga, dlatego już od pierwszych dni września ruszyliśmy z jego realizacją. Autorem projektu jest p. Agnieszka Kuboszek, nauczycielka matematyki. Nasza Placówka dzięki mFundacji otrzymała 8 000 zł na realizację ww. projektu. Adresatami są uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8, klasy 7-8 z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Program ma na celu zainspirowanie nauczycieli, rodziców, pasjonatów matematyki, aby przezwyciężali schematy, rutynę i zachęcali swoich uczniów do przygody z matematyką.
Serdecznie zapraszamy do śledzenia realizacji programu. Informacje oraz fotorelacje będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły w zakładce „mPotęga”.
 
PAŻDZIERNIK
LISTOPAD

Zajęcia usprawniające

Rewalidacja - zajęcia usprawniające.

czytaj więcej »