11 listopada

     Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości.  W tym roku w uroczystym apelu, który rozpoczął się odśpiewaniem hymnu narodowego, wzięła udział Pani Małgorzata Kasztura, wizytator Delegatury KO w Bielsku-Białej. Uczniowie przedstawili  program artystyczny pt. „Na tropach drogi do wolności”. Miał on charakter patriotyczny, a szczególne miejsce zajęło w nim nasze miasto, Cieszyn. 

     W nastrój rozmyślań o dokonaniach Polaków wprowadziła nas Ada Mendrek wykonując utwór  „Co to jest niepodległość?”. W czasie apelu wyświetlono film zrealizowany przez naszych uczniów. Przedstawia on spacer po mieście, w czasie którego uczniowie odwiedzali miejsca ściśle związane z historią odzyskania niepodległości. Uroczystość dopełniły pieśni patriotyczne śpiewane przez uczniów.  Akademia z okazji Święta Niepodległości była dla wszystkich wspaniałą lekcją historii i patriotyzmu.
GALERIA
Dodano dnia: 27.11.2019

wstecz

Zajęcia usprawniające

Rewalidacja - zajęcia usprawniające.

czytaj więcej »