Nauczyciele ZPSWR w Cieszynie
 
Adamczyk Małgorzata – wicedyrektor
Andrzejewski Michał - nauczyciel
Bestwina Barbara - nauczyciel
Białoń Mariusz - wychowawca internatu
Biegesz Agnieszka - nauczyciel
Biernatek Monika - wychowawca internatu
Bogdan Maciej - wychowawca internatu/nauczyciel
Boruta Janina - nauczyciel
Brachaczek Beata – nauczyciel
Brachaczek Bronisław – nauczyciel
Brzoza Bartłomiej - nauczyciel
Brzozowska Barbara - nauczyciel
Buchta Katarzyna - wychowawca internatu/nauczyciel
Budny Agnieszka - nauczyciel w DPS-Strumień
Bury Małgorzata – nauczyciel
Ciarka Magdalena - nauczyciel
Ciengiel Hanna - nauczyciel
Cieślar Beata - nauczyciel w DPS- Strumień
Cinal Jacek - wychowawca internatu
Czech-Smegulska Marta - nauczyciel
Czudek Sylwia – nauczyciel/wychowawca świetlicy
Dębska Inga - nauczyciel
FOBER Beata - nauczyciel
Gajdzica-Krzywoń Hanna - nauczyciel
Gawlas Grażyna - nauczyciel, nauczyciel bibliotekarz
Gawlik Anna - nauczyciel- logopeda
Gerłowski Grzegorz - nauczyciel
Gesing Otylia - nauczyciel
Gibała Marta - nauczyciel, wychowawca świetlicy
Głuchowska Iwona - nauczyciel
Gojowy Danuta - nauczyciel
Gościniak Magdalena - nauczyciel
Górnik Renata - nauczyciel
Haratyk Janina - nauczyciel ORW Istebna
Henszel-Kloske Joanna - nauczyciel
Herok Anita - nauczyciel w DPS- Strumień
Hławiczka Magda - nauczyciel
Igieiska Ewelina  - nauczyciel,  wychowawca świetlicy
Jabłeka-Ciurla Kinga - nauczyciel w DPS- Strumień
Jaborska Małgorzata - wychowawca internatu, nauczyciel
Janota Janusz - wychowawca internatu
Josek-Bydby Katarzyna - nauczyciel w DPS- Strumień
Jurecki Grzegorz - nauczyciel, wychowawca internatu
Jureczko Marlena - nauczyciel
Kalinowska-Legm Aleksandra - nauczyciel
Kisiała-Majerczyk Lucyna - nauczyciel ORW Istebna
Kluka Monika - nauczyciel logopeda
Kluz Dorota - nauczyciel
Knopek Adela - nauczyciel ORW Istebna
Knopek Błażej – nauczyciel
Knopek Sylwia - nauczyciel ORW Istebna
Kopiec Justyna - nauczyciel
Koplejewska Marta - nauczyciel
Kozieł Agnieszka - dyrektor ZPSWR, nauczyciel- wychowawca
Kozieł Anna -  logopeda
Kozłowska Joanna – nauczyciel
Kozyra Agnieszka – nauczyciel
Krzysiek Justyna - logopeda
Krzyżanowska Magdalena - nauczyciel
Kuboszek Agnieszka - nauczyciel
Kujawa-Próchniewicz Aleksandra - kierownik internatu
Kukuczka-Siąkała Agnieszka - nauczyciel ORW Istebna
Kuter Brygida - wychowawca internatu
Kwolek Anna - nauczyciel
Lenartowicz Monika - nauczyciel
Leśniak Aneta – nauczyciel
Lorek Karolina - nauczyciel
Łabocka Urszula - nauczyciel
Łagosz Bogusława - nauczyciel
Michalik Krystyna - nauczyciel w DPS- Strumień
Niedoba Małgorzata - wicedyrektor
Niemiec Iwona - nauczyciel
Nogowczyk Sylwia - Psycholog
Nowak Monika - wychowawca internatu
Ożgo Estera - nauczyciel
Polok Piotr - nauczyciel ORW Istebna
Polok Sabina - nauczyciel
Prottung Małgorzata – nauczyciel
Pukocz Monika – nauczyciel
Rajwa Jan – nauczyciel
Rozenkiewicz Anna - kierownik szkolenia praktycznego
Rybka Aleksandra – nauczyciel
Rybka Bartłomiej - nauczyciel ORW Istebna
Sembol Karina - nauczyciel praktycznej nauki zawodu, nauczyciel
Sieńko Katarzyna - wychowawca internatu
Staszczyszyn Bronisław - wychowawca internatu, nauczyciel
Stodolska Małgorzata - nauczyciel praktycznej nauki zawodu, nauczyciel
Stuchlik Natalia - wychowawca internatu
Szczotka Józef – nauczyciel
Tłuczek Halina – nauczyciel
Tomala Daria – nauczyciel
Tora Aleksandra – nauczyciel
Tucka Anna – nauczyciel
Tymich Izabela – nauczyciel
Ułańska Ilona – nauczyciel
Urbaniec-Mołek Jolanta – pedagog
Urbaś Gabriela – nauczyciel
Wałach Robert - wychowawca internatu
Wawrzyczek Magdalena – nauczyciel
Widera-Brzóska Beata - wychowawca internatu, nauczyciel
Wieczorkiewicz Anna – nauczyciel
Woźniak Anna – nauczyciel
Wojtowicz Elżbieta – nauczyciel
Wróbel Barbara – nauczyciel
Wróblewska Agnieszka – nauczyciel DPS Strumień
Zabłocka Anna – nauczyciel
Zięba Ewa – nauczyciel
Żak Agnieszka – nauczyciel
Żegnałek Marzena – nauczyciel

Zajęcia usprawniające

Rewalidacja - zajęcia usprawniające.

czytaj więcej »