Wycieczka do Chaty Chlebowej klasy I i II Szkoły Przysposabiającej do Pracy

Dodano: 21.11.2018

     We wtorek 20.11 uczniowie klasy I i II a SPdP wzieli udzial w wycieczce do Chaty Chlebowej w Gorkach Wielkich. Uczniowie dowiedzieli się jak wyglądało życie 50-100 lat temu. 

Lekkoatletyczne zmagania w Bielsku-Białej

Dodano: 18.11.2018

     Ach co to były za emocje! 13 listopada reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w II Czwórboju Lekkoatletycznym w Bielsku-Białej. 

Beskidzki Mityng Siłowy - gospodarze górą!!

Dodano: 14.11.2018

     6 listopada w Naszej placówce odbył się XII Beskidzki Regionalny Mityng Trójboju Siłowego. Zawody odbyły się ramach Olimpiad Specjalnych i kwalifikowały do rozgrywki ogólnopolskiej. Do Cieszyna przyjechali zawodnicy ze Strumienia, Pogórza, Skoczowa, Bielska-Białej i Bobrka.

Konkurs szkolny - Najpiękniej udekorowana babeczka

Dodano: 13.11.2018

      W dniu 25 października 2018 r. uczniowie klas Szkoły Branżowej I Stopnia o profilu gastronomicznym oraz klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w warsztatach kulinarnych pt. „Czar Muffinek”.

Warsztaty z Mistrzem - Grzegorz Wagon Wałga

Dodano: 08.11.2018

     29 października zorganizowaliśmy kolejne warsztaty sportowe z cyklu "SPOTKANIA Z MISTRZEM". Tym razem swoją obecnością zaszczycił nas wielokrotny Mistrz Świata i Vice Mistrz w wyciskaniu sztangi leżąc i Trójboju Siłowym Pan Grzegorz Wałga. 

Olimpiady Specjalne - Badminton w Strumieniu

Dodano: 08.11.2018

     W czwartek 18 października odbył się turniej badmintona w ramach rywalizacji Olimpiad Specjalnych. Na hali we Strumieniu rywalizowali zawodnicy z dziewięciu sekcji  m.in. z: Bielska Białej, Kaczyny, Bobrka, Bulowic, Oświęcimia, Pogórza, Strumienia oraz nasze Cieszyńskie Orły.

Sukces Wyniki konkursu Na najpiękniej udekorowane ciasteczko

Dodano: 07.11.2018

    Komitet Społeczny Pragnę Zwyciężyć – „Wielcy Sportowcy z Niepełnosprawnością” zorganizował w dniu 20 października 2018 r. konkurs „Na najpiękniej udekorowane ciasteczko”. Impreza odbyła się w Istebnej i została objęta patronatem przez firmę Dr. Oetker. Do konkursu przystąpili uczniowie naszej szkoły.

Cuda z warzyw i owoców w SPdP

Dodano: 05.11.2018

     30 października uczniowie Szkoły Przysposabiajcej do Pracy wraz ze swoimi nauczycielami podjęli się  trudnego zadania. Mieli w  kreatywny sposób  wykorzystać owoce i warzywa.  Przygotowane przez nich dania miały być smaczne i zdrowe, ale też atrakcyjne wizualnie.

NA MIEJSCA! GOTOWI! DO PRACY... START!

Dodano: 27.10.2018

     W ramach realizacji projektu "Na miejsca! Gotowi! Do pracy... Start!" współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Cieszynie uczniowie klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy mieli okazję wziąć udział w warsztatach komunikacyjno – lingwistycznych pt. "Gotowi do pracy"

Jesienna gimnastyka

Dodano: 27.10.2018

  24 października pani Karolinka, pan Marek i Bartek zorganizowali dla nas ruchowe atrakcje. A to wszystko w jesiennych klimatach. Najpierw dzieci pożegnały lato a powitały jesień. 

1-10 z 818 Następna strona >>

Zajęcia usprawniające

Rewalidacja - zajęcia usprawniające.

czytaj więcej »