Konkurs szkolny - Czar pierniczków oraz warsztaty dekorowania ciasteczek

Dodano: 08.01.2019

     W dniu 29 listopada 2018 r. uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w warsztatach dekorowania ciasteczek. Wychowankowie naszej szkoły podczas zajęć poznali techniki zdobienia i dekorowania pierniczków i ciasteczek kruchych.

EKO PREZENTY SPDP

Dodano: 02.01.2019

     Tuż przed świętami uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w warsztatach "Eko-prezenty". Uczestnicy dowiedzieli się, czym różnią się kosmetyki domowe od tych kupowanych w sklepie, jakie produkty są potrzebne do ich wykonania i gdzie można je kupić.

Wesołych świąt

Dodano: 21.12.2018

    W tych wyjątkowych dniach Świąt Bożego Narodzenia, życzymy wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Niech w nadchodzącym Nowym 2019 Roku szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do realizacji nowych pomysłów. Życzą, Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy ZPSWR w Cieszynie.

VI Program Aktywności Ruchowej

Dodano: 20.12.2018

    W poniedziałek 17 grudnia w ZPSWR w Cieszynie odbył się już po raz szósty Program Aktywności Ruchowej. W sportowych konkurencjach dobrze bawili się wychowankowie ORW Istebna, Strumień oraz Cieszyn. Ponad 30. podopiecznych uczestniczyło w imprezie w roli zawodników, przeżywając radość oraz dumę ze swoich osiągnięć .

Święty Mikołaj

Dodano: 20.12.2018

     Spotkania mikołajkowe organizowane przy współpracy z uczniami z cieszyńskich liceów stały się już tradycją dla naszej placówki. W dniu MIKOŁAJEK - 06.12.218 r. uczniowie młodszych klas szkoły podstawowej obejrzeli inscenizację mikołajkową przygotowaną przez młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie.

Majsterkowo

Dodano: 20.12.2018

     Już po raz drugi (10.12.18) w naszej szkole odbyły się przedświąteczne warsztaty „Majsterkowo” organizowane przez Castoramę. W tym roku 55. podopiecznych pod okiem pań prowadzących wykonało piękne lampiony.

III miejsce i wyróżnienie w powiatowym konkursie Ciasteczkowy zawrót głowy

Dodano: 17.12.2018

     W środę 5 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie odbyła się V edycja konkursu „Ciasteczkowy zawrót głowy”. Pomysłodawcą i organizatorem konkurs była pani Joanna Gwizdała, nauczyciel przedmiotów zawodowych branży cukierniczej.

Mikołajki

Dodano: 17.12.2018

     Samorząd uczniowski zadbał o to by i w tym roku do każdego ucznia przyszedł Mikołaj. Pomogli w tym zaprzyjaźnieni z naszą placówką uczniowie, nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie.  

Zabawa andrzejkowa w szkole przysposabiającej do pracy

Dodano: 13.12.2018

    W piątek 30.11 uczniowie klas SPdP wraz z wychowawcami wzięli udział w zabawie andrzejkowej. Przy blasku świec każdy miał szansę sobie powróżyć, a gorące rytmy muzyki rozgrzały do czerwoności parkiet, na którym zabawa taneczna trwała bez przerwy. 

Listopad z profilaktyką

Dodano: 06.12.2018

    Tegoroczny listopad bogaty był w naszej placówce w zajęcia i warsztaty profilaktyczne, których tematem przewodnim było hasło „Zdrowe i mądre życie”. Już 8 listopada klasy I-III szkoły podstawowej uczestniczyły w warsztatach z okazji Dnia Zdrowego Śniadania. Uczniowie samodzielnie przygotowywali kolorowe i zdrowe kanapki.

1-10 z 831 Następna strona >>

Zajęcia usprawniające

Rewalidacja - zajęcia usprawniające.

czytaj więcej »