Szkolny puchar Ping Ponga

Dodano: 17.04.2018

     Pod koniec marca odbył się szkolny turniej ping ponga. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych chłopcy rywalizowali systemem pucharowym a dziewczyny systemem "każda z każdą" . Poziom gier byl bardzo wysoki a uczniowie walczyli zacięcie o każdy punkt.

Niebieski kwiecień w ZPSWR

Dodano: 17.04.2018

     Kwiecień jest miesiącem, który kojarzy się z kolorem niebieskim i obchodami Dnia świadomości autyzmu. Na terenie naszej placówki podjęto szereg działań służących wzrostowi świadomości społecznej w kwestii autyzmu i zaburzeń z jego spektrum.

Felinoterapia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju

Dodano: 13.04.2018

      W naszej placówce w ramach zajęć wczesnego wspomagania odbywają się cykliczne zajęcia z felinoterapii i dogoterapii. Ze względu na chęć zapewnienia kotom i psom komfortu psychicznego zajęcia odbywają się w mało licznych grupach.

Pożegnanie

Dodano: 29.03.2018

 IWONA, IWONKA, nasza IWO… Iwo, bo tak najczęściej ją nazywaliśmy, była piękną kobietą, ale rozkwitała podczas uśmiechu. Wtedy jaśniała jej twarz, a wielkie, roziskrzone oczy przemawiały do każdego. Kochaliśmy jej poczucie humoru, którym umiała łagodzić sytuacje, komentować zdarzenia, a nawet opisywać ludzi. Tylko Iwo ze swym sposobem bycia wpisywała się w każde towarzystwo. Jowialna i dyskretna, sentymentalna i mocno stąpająca po ziemi…

Warsztaty w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie

Dodano: 28.03.2018

     Uczniowie klas 7a i 7b wraz z nauczycielami p.M.Lenartowicz oraz p.M.Koplejewską w marcu 2018r wzięli udział w cyklicznych warsztatach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w edukacji organizowanych przez Bibliotekę Miejską w Cieszynie.

Rekolekcje w naszej szkole

Dodano: 28.03.2018

     Ostatnie dni nauki przed świętami Wielkanocnymi rozpoczęliśmy rekolekcjami. W tajemnicę Triduum Paschalnego wprowadziła nas krótko pani Dyrektor Agnieszka Kozieł, która jednocześnie powitała Księży rekolekcjonistów oraz zgromadzoną wspólnotę szkolną: dzieci, młodzież oraz pracowników Placówki.

Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Dodano: 27.03.2018

      Korzystając ze sposobności życzymy wszystkim zdrowia, szczęścia i radości. Niech Państwa życie, nie tylko zawodowe, ale również to prywatne obfituje w sukcesy i zawsze przynosi satysfakcję. Uczniom i  rodzicom życzy Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy.

Śniadanie Wielkanocne Szkoły Przysposabiającej do Pracy

Dodano: 27.03.2018

     W czwartek 22 marca uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wraz z Dyrekcją, wychowawcami oraz nauczycielami zasiedli do wspólnego spotkania wielkanocnego.

DZIECIAKI SADZENIAKI

Dodano: 26.03.2018

     W dniach 12 i 19 marca uczniowie  Szkoły Podstawowej z Zespołu Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych w Cieszynie wzięli udział w organizowanych przez LEROY MERLIN  warsztatach - „Dzieciaki Sadzeniaki”. 

Biezpieczny internet

Dodano: 26.03.2018

     Poznaj zasady bezpieczeństwa dziecka w internecie -Dziecko bezpieczne w sieci.

1-10 z 775 Następna strona >>

Zajęcia usprawniające

Rewalidacja - zajęcia usprawniające.

czytaj więcej »